KONST / Litografier / Färglitografi + carborundumetsning 7187421
nr 718 7421
Ruth Tulving
(f. 1932)
Färglitografi + carborundumetsning , Ruth Tulving (f. 1932), Bla Paris, 68 x 48 & 38 X 29
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 oktober 2011
kl 18:21:55
300 kr
350 kr